Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Фальцевально склеювальні ремені

Компанія Habasit пропонує широкий асортимент фальцевально-склеюючих ременів. Вони використовуються в паперовому та друкованому виробництві для складання коробок.

Ремені самонаклада виготовляються з чотирьох основних матеріалів. Це натуральний каучук, бутадієн-нітрильний каучук, поліамід і поліестер. Також можливе використання декількох полімерів при виробництві даного виду ременів в залежності від потреб виробництва.

Ремені мають композитну конструкцію і складаються з трьох шарів. Сердечник зазвичай виконаний з поліаміду або поліестеру. Верхнє двостороннє покриття виготовляється з бутадієн-нитрильного каучуку. Незважаючи на існуючу практику, конструкція ременів може змінюватися в залежності від запиту замовника. У зв’язку з цим ремені можуть мати різну верхню поверхню, товщину і клас міцності.

В асортименті компанії Habasit є дві основні серії фальцевально-склеюючих ременів:

      • Сполучаються в «кільце» методом Thermofix з використанням клею;
      • Сполучаються в «кільце» методом FlexProof без використання клею.

Перший метод застосовується для ременів з поліамідним тяговим шаром, тоді як другий безклеєвиї спосіб використовується для ременів з тяговим шаром з тонкої плівки термопластичного матеріалу в поєднанні з поліамідною або поліестеровою тканиною.

Фальцевально-склеюючі ремені прекрасно згинаються в усіх напрямках, мають високу зносостійкість і стабільністю розмірів, високою постійним коефіцієнтом тертя, немаркою поверхнею і точністю фальцовки. Таким чином, дані ремені не залишають слідів на продукції і не деформують її, а поліестерні ремені мають високий ККД завдяки гарній гнучкості і низький рівень усталостного зносу при вигинах.

Дізнатися більш детальну інформацію про характеристики ременів, можливих розмірах, вартості та наявності Ви можете, зв’язавшись з нами за телефонами, вказаними в розділі контакти.