Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Приводні ремені Habasit

Плоскопасова передача відома багато століть. В епоху індустріалізації, яка почалася з винаходом парового двигуна, плоский ремінь з хромової шкіри став невід’ємною частиною промислового виробництва. Винахід електродвигуна похитнуло ці позиції, адже приводний ремінь з хромової шкіри досить швидко втрачав фрикційні властивості і еластичність, насилу піддавався з’єднанню. Винахід поліаміду під час Другої Світової Війни вдихнуло друге життя в плоскопасової передачі.

На даний момент фірма Хабазіт пропонує плоскі приводні ремені з тяговим шаром з поліаміду, поліестеру і арамида. Фрикційні обкладки ременів стійкі до механічного стирання, впливу жирів і масел та виготовлені з різних еластомерів, які забезпечують постійний коефіцієнт тертя.

Виготовлення приводних ременів Habasit
Компанія Habasit реалізує готові плоскі гумові ремені для приводів, а також ремені в бухтах для самостійного виготовлення. Заміна приводного ременя з виготовленням на місці дозволяє економити час і кошти в разі виникнення аварійних ситуацій. Для отримання якісного виробу необхідно дотримуватись рекомендацій виробника. Вся довідкова інформація надається безкоштовно.

Під виготовленням в даному випадку розуміється склеювання кінців ременів необхідної довжини з використанням спеціальних інструментів і комплектуючих. Залежно від матеріалу ременів існує два методи з’єднання: Flexproof (з’єднання без додавання клею) і Thermofix (клейове з’єднання).

Метод Flexproof

Виготовлення за цим методом проводиться за такою технологією:

   1. відрізається ремінь необхідної ширини і довжини;
   2. на обох кінцях ременя вирізаються зубці;
   3. кінці ременя щільно з’єднуються між собою і закладаються в термопрес (обладнання для виробництва купується окремо).

Даний тип з’єднання хороший тим, що не вимагає великого досвіду, так як якість готового виробу легко перевірити візуально. Критерієм оцінки є виступаючий  на поверхню термопластичний матеріал. При недостатній припаюванням процес можна повторити. Установка приводного ременя допускається тільки для того обладнання, для якого був зроблений розрахунок.

Метод Thermofix

Виготовлення за методом Thermofix проводиться в такій послідовності:

   1. відрізається ремінь необхідної ширини і довжини;
   2. за допомогою шліфувальної машини (купується окремо) кінців стрічки надається необхідний кут заточки. Величина кута залежить від товщини ременя і зазвичай розраховується за простою формулою bx15 (де b товщина ременя).
   3. на підготовлені кінці ременя наноситься клейовий склад (або склади) і ремінь відправляється в термопрес.

Після вилучення ременя з преса необхідно перевірити якість склейки.

Вартість заміни приводного ременя при самостійному виготовленні менше, ніж при покупці готового виробу.