Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Пластинчасті ланцюги HabaCHAIN

Компанія Habasit є одним з лідерів у виробництві конвеєрних елементів різного призначення. Ланцюги HabaChain – це інноваційна серія пластикових ланцюгів для конвеєрів, розроблена спеціально під потреби різних виробництв. Вони відрізняються високою якістю, надійністю та ефективністю, що дозволить Вам значно економити на витратах і заробляти на продуктивності праці.

Ланцюги вантажні пластинчасті нині використовуються для транспортування практично на всіх великих виробництвах. Їх використовують у виробництві споживчих товарів, в логістиці, а також при виробництві напоїв, консервів, хліба, молока, м’яса, птиці та риби, текстилю, фармацевтики, автомобілів, електроніки і т.д.

Проектування і виробництво пластинчастих ланцюгів копіткий і відповідальна праця. Для того, щоб ланцюги вантажні пластинчасті HabaChain були стійкими до навколишнього середовища, тертя і постійних навантажень, вони виготовляються з різних пластиків шляхом високоточного лиття під тиском.

Залежно від використовуваних матеріалів і добавок ланцюга можуть відрізнятися зниженим тертям, підвищеною стійкістю до абразивного зносу, високу хімічну стійкість і т.д. Також компанія Habasit може запропонувати антистатичні, негорючі, магнітні і високотемпературні варіанти. Все залежить від вимог, потреб і норм Вашого виробництва.

Сама ланцюг в незалежності від застосовуваних матеріалів складається з ланок, з’єднаних штифтами, які найчастіше виготовляються з нержавіючої сталі. Для приводу розроблено велику кількість провідних зірочок з різними діаметрами окружності. Зірочки для більшості ланцюгів мають розбірні виконання зі знімними маточинами. Крім того, компанія Habasit може запропонувати фрезеровані зірочки і стопорні кільця для фіксації на валу

Ланцюги Habasit можуть використовуватися як в прямоходовій, так і в поворотних вантажних конвеєрах. В наявності Ви завжди зможете знайти прямі і радісно елементи. В асортименті компанії Хабазі є ланцюга з гумовими вставками для збільшення фрикційних властивостей, з зачепами для утримування ланцюга в поворотах, з магнітними штифтами.

Так як компанія Habasit випускає ланцюга і комплектуючі до них, які відповідають усім міжнародним стандартам і нормам, дана продукція підійде не тільки для нового конвеєра, а й для переоснащення і модернізації вже наявного обладнання.