Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Модульні стрічки HabasitLINK

Стрічка серії HabasitLINK збирається за принципом цегляної кладки. Вона поставляється у вигляді окремих модулів, осей і різних комплектуючих. Конвеєр з модульної стрічкою може мати різну довжину і ширину. Всі компоненти мають ідеально вивірені геометричні розміри, тому збірка дуже проста і зазвичай не викликає труднощів.

Залежно від типу і призначення в комплект поставки можуть входити транспортерная пластикова стрічка, зібрана з окремих модулів, зубчасті колеса, стрижні для з’єднання, направляючі профілі, борта, лопатки, ковші, які утримують гаки, перехідні пластини (гребінки). Незважаючи на велику різноманітність стрічок серії HabasitLINK їх складання ідентична і відрізняється лише незначними деталями.


Як зробити транспортерну стрічку?

Монтаж починається з установки і вирівнювання зубчастих коліс на валу. Кожне зубчасте колесо має мітки для вирівнювання. При правильному монтажі мітки сусідніх зубчастих коліс поєднуються, а самі вони кріпляться на валу в місцях, зазначених в інструкції. Якщо зубчасті колеса встановлені правильно, то вони будуть забезпечувати правильний привід стрічки, не викликаючи передчасного зносу.

Далі залишається зібрати саму стрічку. Для цього окремі модулі розкладаються на рівній поверхні, їхні краї поєднуються і фіксуються стрижнем. Стрижень повинен повністю увійти в отвори країв. Для розбирання конвеєра всі операції проводяться в зворотному порядку. Для цього стрічці потрібно надати ненапряженное стан і за допомогою викрутки підчепити з’єднувальний стержень за основу, після чого витягнути його рукою. Залежно від призначення конвеєра, стрічку можна доукомплектувати додатковими аксесуарами.

Конвеєрна стрічка своїми руками зі спеціальних модулів HabasitLINK займає мінімум часу і складається з декількох простих операцій. Для її складання необхідний простий інструмент, а більша частина операцій виконується вручну.