Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Зубчасті ремені

Зубчасті ремені Habasit призначені для конвеєрів і систем лінійної транспортування, до яких пред’являються високі вимоги по позиціонуванню. Область застосування цієї продукції не обмежується конвеєрами загального призначення. Ремінь плоский зубчастий використовується в конструкції оргтехніки, системах відкриття дверей, в харчовій промисловості, для транспортування тендітної продукції, для конвеєрів спеціального призначення.

Ремінь плоский зубчастий може мати два варіанти кроку зубів: метричний і дюймовий. Точність руху досягається за рахунок застосування жорсткого приводу. У виробництві ременів використовуються міцні та довговічні матеріали: термопластичний поліуретан, кевлар і сталь в якості матеріалів корду.

Залежно від призначення і необхідних характеристик поверхню ременів може мати різні види покриттів: зносостійкі, антистатичні, хімічно стійкі, з харчовим допуском, для дбайливого транспортування, антиадгезивні, термостійкі, високофрікціонние, нізкофрікціонние і ін. Для забезпечення необхідних характеристик поверхні надається різна структура шляхом обробки і нанесення готового покриття. За своїми властивостями поверхню ременів може бути гладкою, пористої, рельєфною, перфорованої, фрезерованной, шліфованої, з нанесенням поперечних профілів і т.д.
Продаж зубчастих ременів здійснюється у вигляді рулонів відкритою довжиною або у вигляді готових нескінченних виробів. Для виготовлення ременя від рулону відрізається смуга потрібної ширини і довжини – ремінь зубчастий незамкнений. Для виготовлення нескінченного ременя – на його кінцях гідравлічним пресом пробиваються зуби, ремінь закладається в форму, в якій під дією температури і тиску відбувається з’єднання ременя. Для швидкої заміни зубчастого ременя компанія розробила спеціальні механічні замки. Якщо раніше для заміни деяких ременів було потрібно багато часу і маніпуляцій, то з механічним замком цей процес значно спрощується і не потрібно демонтаж приводного шківа і розбирання обладнання.