Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Екструдовані ремені

Круглі ремені

Крім зубчастих і плоских ременів компанія Habasit виробляє круглі ремені, які активно використовуються для переміщення продукції загального та харчового призначення, а також в ускладнених передачах. Цей вид ременів виготовляється з термопластичного поліуретану. Саме тому він добре гнеться і може швидко змінювати напрямок руху.

Круглий ремінь з поліуретану володіє високою еластичністю, тому його можна використовувати в системах без пристроїв натягу. При роботі з круглими поліуретановими ременями також допустимі короткочасні перевантаження, а жорсткі допуски до розмірів поперечного перерізу виключають будь-яку нерівномірність при передачі потужності або транспортуванні продукції.

Круглі поліуретанові ремені знаходять застосування в наступних галузях промисловості:

   • Обробка і упаковка м’яса;
   • Обробка і упаковка сиру;
   • Транспортування хлібобулочних і кондитерських виробів;
   • Транспортування продуктів друкованого та паперового виробництв;
   • Транспортування напоїв і т.д.

Компанія Habasit, враховуючи потреби різних виробництв, розробила п’ять основних серій круглих ременів. це:

   • Серія Smooth Habicord – це круглі ремені з гладкою поверхнею для транспортування делікатних продуктів. Також використовується для накопичувальних конвеєрів;
   • Серія Rough Habicord – використовуються в конвеєрах, де потрібні високі фрикційні властивості ременя;
   • Серія Extraelastic – серія для конвеєрів з екстремально малими діаметрами шківів;
   • Серія Reinforced Habicord – це посилені круглі ремені з сердечником, які застосовуються для горизонтальної або похилої транспортування, а також для передачі потужності;
   • Серія Habiblue – ці ремені призначаються для транспортування харчових продуктів без упаковки, крім цього вони здатні огинати шківи менших діаметрів, ніж звичайні круглі ремені.

Ремені трапецієподібної та інших форм

Ремені Habasit трапецієподібної та інших форм виготовляються з урахуванням конкретних галузевих вимог, особливостей технологічних процесів і конструкцій машин. Наша компанія пропонує ремені з профілями трьох форм: клинові (V-подібні), T-образні і плоскі. Ці ремені використовуються на прямолінійних конвеєрах, в напрямних установках, а також в якості допоміжних елементів тканинних (нескінченних) ременів для підвищення плавності і надійності роботи.

Ремені виготовляються з різних матеріалів (поліуретан, гідроліз-стійкий поліуретан, ПВХ) і доступні в виконаннях різної товщини (від 1,35 до 5 мм), при цьому варіюються і властивості їх покривного шару (гладкі або тиснені). Вибір ременя залежить від вимог конкретного технологічного процесу.