Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Устаткування

Ремонт і виготовлення транспортерних стрічок

Компанія Habasit виробляє інструмент і оснащення для виготовлення і ремонту конвеєрних стрічок. Завдання зводиться до відрізання стрічки потрібної ширини і довжини, підготовці кінців стрічки і, власне, склеюванні. Якщо робити це власними силами, можна економити значні кошти. Для клієнтів, які віддають перевагу такій формі співпраці, випущені безкоштовні інформаційні матеріали з докладними інструкціями. Для підприємств, які мають велику кількість конвеєрів економічно вигідно мати ділянку по обслуговуванню конвеєрного обладнання.

Залежно від завдань виготовлення або ремонту конвеєрних стрічок можна виробляти в стаціонарних умовах або безпосередньо на обладнанні. У першому випадку використовується більш габаритне і продуктивне стаціонарне обладнання, у другому – більш легке і мобільне.

Виготовлення або ремонт конвеєрних стрічок включає наступні операції:

      • Поздовжнє різання рулонів;
      • Підготовка кінців стрічок до з’єднання;
      • З’єднання кінців методом гарячого пресування або склеюванням (для склеювання кінців застосовуються спеціальні склади, що клеять виробництва Habasit).

Для різання стрічки компанія Habasit випускає ручні і стаціонарні ножиці серій AQ і SM. Ручні фрезерні ножиці AQ-40 використовуються як в стаціонарних умовах, так і безпосередньо на обладнанні. Для нескінченних стрічок призначена машина SM-120 (ширина стрічки до 120 мм), SM-400 (ширина стрічки до 400 мм) і SM-600 (ширина стрічки до 600 мм). Для поздовжнього різання рулонів використовуються машина SM-1203 (ширина стрічки до 1410 мм), SM-1603 (ширина стрічки до 1730 мм) і SM-2003 (ширина стрічки до 2040 мм).

Для забезпечення нормальних тягових зусиль в місці стику різання конвеєрної стрічки і її подальше з’єднання в кільце повинні проводитися в суворій відповідності до рекомендацій виробника.