Habasit

Україна, м. Вінниця Тел.: (097)-33-150-11

Email: melnyk08@ukr.net;

Додатковий сайт: www.habasit.in.ua

Поліграфія і паперова промисловість


Для друкованої та паперової промисловості потрібні різноманітні типи транспортерних стрічок і ременів. До них пред’являються особливо жорсткі вимоги, так як роботи йдуть на дуже високих швидкостях, а робочі частини стрічок і ременів відчувають на собі колосальну тертя.

Так як майже всі стрічки і ремені виробляються рулонами, вони повинні бути з’єднані методом Flexproof, Thermofix, Quickmelt або механічно. А місце з’єднання – це завжди найбільш вразлива частина конструкції.

Тому, з огляду на свій багаторічний досвід, компанія Habasit постаралася розробити найбільш підходящий асортимент саме під потреби поліграфічних і паперових підприємств. У нього входять:

  • Стрічка живильника;
  • Машинна стрічка;
  • Зубчасті ремені;
  • Пластикові модульні стрічки і ланцюги;
  • Транспортерні стрічки;
  • Комплектуючі в вигляді різних профілів, зірочок, замків;
  • Клейові склади;
  • Устаткування для з’єднання.


Компанія Habasit пропонує комплексний підхід. Ви можете отримати консультацію по обладнанню та комплектуючих, замовити різні товари і послуги, отримати сервісну підтримку у одного постачальника, який є лідером галузі вже не одне десятиліття. Ми гарантуємо надійність і довговічність нашого обладнання, а як приємне доповнення з Вами на зв’язку завжди будуть наші висококваліфіковані технічні фахівці. Це дозволить оптимізувати процеси закупівель і логістики, отримати все вчасно і без шкоди для підприємства.

Також наші рішення в області поліграфії і паперового виробництва вже зарекомендували себе як найбільш ефективні і економічні. На кількох підприємствах вдалося домогтися значних поліпшень. Ми допомогли вирішити проблему точного і акуратного штабелирования картону, скорочення витрат на виготовлення картону, підвищення безпеки праці робітників на виробництві гофрованого картону, а також проблему збільшення терміну служби ременів фальцевально-склеюючих апаратів.

Зв’язатися з нами Ви можете за телефонами, вказаними в розділі контакти.

Ми пропонуємо вам комплексний підхід: ви можете придбати всі необхідні вам товари і послуги у одного і того ж перевіреного постачальника. Це дозволяє спростити процеси логістики і закупівель, знизити витрати і отримати найбільшу вигоду за оптимальну ціну.